kalendář akcí

Do Drakiády zbývá ještě

dnů
:
hodin
:
minut
:
sekund
Rok 2019

Pro naše děti připravujeme tyto akce

( kalendář akcí je průběžně aktualizován... )

 • Každý sudý čtvrtek  |  Deskové hry

  Přichází podzim, dny se krátí. Kdyby měl někdo dlouhou chvíli, nebo lépe, kdyby si děti chtěly odpočinout od hrabání listí a sbírání jablíček, ať přijdou každý sudý čtvrtek do knihovny ve Vyšních Lhotách. Od 16.hod do 17:30 budeme hrát různé deskové hry.

   

 • 23.11.2019 | Podzimní tvoření

  od 15:00 Vás rádi uvítáme v sále restaurace Maryčka. Pro vaše děti budou připraveny tvořivé stolečky, u kterých si budou moci udělat výrobky s adventní tématikou. Již podruhé chceme obohatit tvoření o výstavu a letos to budou andělé a andílci. Pokud máte doma nějakého anděla, anebo ho společně s dětmi vyrobíte a chtěli byste se s ním pochlubit, přineste jej na tuto jednodenní výstavu. Andělovi opatříme ceduličku se jménem majitele a ke konci akce si svého anděla odnesete domů. Máte-li dotaz, klidně napište na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi odpovíme.

  Přijďte načerpat atmosféru přicházejícího adventu s vůní vánočního punče a perníčků. K vidění budou rukodělné práce jako drátkování a řezbářské práce z dílny pana Poláška, Beskyd Craft. Těšíme se na Vás, rodiče ze spolku Vyšní Lhoty dětem, z.s. a Klub seniorů Vyšní Lhoty.

   

  

Těšíme se na Vás

Adresa

Vyšní Lhoty dětem, z.s.
Vyšní Lhoty 14
739 51 Vyšní Lhoty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Newsletter

Zaregistrujte svůj email a budete včas informováni o novinkách...

Žádná zajímavá akce Vám tak neuteče :)

© 2015 - 2019 Vyšní Lhoty dětem  |  Všechna práva vyhrazena

tomoszek.cz