Veselé odpoledne s klauny 2019

Ačkoli to uplynulý týden vypadalo, že sobotní Veselé odpoledne bude dosti blátivé, tak se počasí na poslední chvíli umoudřilo a slunce stihlo areál Kamenité vysušit. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť se soutěžními úkoly a zábavnými hlavolamy. Jak již z názvu vyplývá, odpolednem provázeli „Klauni na volné noze“ a děti se dobře bavily. Nechybělo točení talířů, obří bublinová show, a klauni neúnavně tvořili zvířátka z balónků všem dětem, některým i víckrát :-D

Kdyby někomu došly síly, energie nebo pokud chtěl někdo zahnat „mlsnou“, mohl si vybrat z bohatého občerstvení, ať už povidlové buchty, linecká kolečka, opečené sendviče, nebo jiné dobrůtky. Po skončení programu klaunů měli návštěvníci možnost opéct vynikající špekáčky.

Děti se u vstupu do areálu mohly registrovat a dostaly účastnický list, na který sbíraly razítka, za vyplněný list si vylosovaly cenu z tomboly, která byla převážně sportovně laděna. Soutěží a zábavných úkolů se účastnilo 46 dětí a přijelo i nejedno dítko v kočárku.

Velké poděkování patří všem, kdo se podíleli na přípravě a realizaci celé akce. Mohla bych jmenovat a zaplnilo by to mnoho řádků. Moc si vážím jejich času, nápadů a energie, které pro tuto akci věnovali.

Závěrem chci poděkovat Hyundae Manufacturing Motor Company a obci Vyšní Lhoty, bez jejichž finanční pomoci by se taková akce pro děti nemohla konat. I když třeba nepřijdou všichni, z nejrůznějších důvodů, má to smysl, pořádat takové veselé odpoledne pro děti. Děkujeme za účast a těšíme se na další setkání. Rodiče ze spolku Vyšní Lhoty dětem

 

Adresa

Vyšní Lhoty dětem, z.s.
Vyšní Lhoty 14
739 51 Vyšní Lhoty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Newsletter

Zaregistrujte svůj email a žádná zajímavá akce Vám tak neuteče :)

© 2015 - 2021 Vyšní Lhoty dětem  |  webdesign tomoszek.cz