Podzimní tvoření 2018

Dne 24.11. 2018 byl podzim ještě v rozpuku, ale Vánoce už klepaly na dveře, a proto podzimní tvoření mělo stolečky tematicky zaměřeny jak na podzimní, tak na vánoční výrobky. Letos bylo 7 připravených stolečků, a to i díky školákům Vítkovi a Toníkovi, kteří vedli sami svůj stoleček. Byli moc šikovní a my jim za to děkujeme. Děti si mohly vyrobit origami rybičku, barevnou sovičku, stromeček z klacíků zdobený pomerančovými hvězdičkami. 

Dále pak vánoční přání, lampiony a lucerničky a v neposlední řadě krásné drátkované ozdoby. Zavítala k nám paní Kubicová, aby nám předvedla drátkování pro pokročilé.  Přinesla pro inspiraci zvonečky, rybičky, andílky a spoustu dalších. Přišlo 25 dětí se svými rodiči a někteří přinesli své skřítky na výstavu. Tímto všem děkujeme, skřítci byli kouzelní. Materiál jsme nakoupili z příspěvku od Hyundai Motor Manufaktury Campany, za zapůjčení sálu Maryčka děkujeme obci Vyšní Lhoty.

Velký dík patří všem, že si dali práci s přípravou a vedením svého tvořivého stolečku, moc si toho vážíme. Pro děti byl opět připravený čaj, jablíčka a domácí buchty. Každý si ze sobotního odpoledne odnesl několik výrobků a na závěr se děti prošly s vlastnoručně vyrobenými lampiony krátkým průvodem. Těšíme se na další tvořivé setkání. Rodiče ze spolku Vyšní Lhoty dětem  

 

Fotogalerie

Adresa

Vyšní Lhoty dětem, z.s.
Vyšní Lhoty 14
739 51 Vyšní Lhoty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Newsletter

Zaregistrujte svůj email a budete včas informováni o novinkách...

Žádná zajímavá akce Vám tak neuteče :)

© 2015 - 2019 Vyšní Lhoty dětem  |  Všechna práva vyhrazena

tomoszek.cz